Назад

Baltkrievija, turpinām iepazīšanos – 26.09 – 29.09.2019.

du-960

 

 

Rīga – Minska – Bresta – Belovežas gārša – Hrodna – Rīga

 

 

26.09 – 29.09.2019.

 

 

Ekskursija piedāvā turpināt iepazīšanos ar Baltkrieviju. Maršrutā iekļauta Dienvidbaltkrievijas un Rietumbaltkrievijas ievērojamāko objektu apskate. Ceļotāji iepazīs galvaspilsētu Minsku, varonīgo Brestu, leģendāro Belovežas gāršu un karaļu pilsētu Hrodnu.

 

 

1. DIENA. RĪGA – HERVJATI – ZAĻESJE – MINSKA

 

 

Izbraukšana no Rīgas plkst. 6:15. Līdz Minskai (~520 km). Lietuvas – Baltkrievijas robežas šķērsošana. Tikšanās ar gidu stacijā Hudohaja. Neaprakstāmi skaistās Sv.Trīsvienības baznīcas apskate Hervjatos. Tā ir vienīgā baznīca Baltkrievijā, kas celta, ievērojot visus gotiskās arhitektūras kanonus. Liekas, ka tā šajā citādi neievērojamajā ciematiņā nokļuvusi no cita, daudz svinīgāka laikmeta. Iespaidus pastiprinās blakus esošais dendroloģiskais parks. Tālāk jūs gaida ievērojamā polonēzes “Atvadas no dzimtenes” autora Mihala Kleofasa Oginska muiža Zaļesjē (ieejas biļetes par papildu cenu). Šeit jūs varēsiet izbaudīt “ziemeļu Atēnu” garu – brīnišķīga XIX gadsimta sākuma kultūras centra garu. Ierašanās un izvietošanās 2* viesnīcā Minskā. Vakariņas. Vakars Minskā.

 

 

2. DIENA. MINSKA.

 

 

Brokastis. Minskas apskates ekskursija: Troickas priekšpilsēta, Augšpilsēta, Rātslaukums, pareizticīgo un katoļu baznīcas, hokeja arēna, prospekti, laukumi, obeliski un ne tikai. Pusdienas. Brīvais laiks pilsētā. Plkst. 15.00 – pārbrauciens uz Brestu (380 km). Nakšņošana 3* viesnīcā Brestā.

 

 

3. DIENA. BRESTA – BELOVEŽAS GĀRŠA.

 

 

Brokastis. Brestas apskate gida pavadībā: Sv.Simeona katedrāle, Sv.Nikolaja baznīca. retrospektīvā Krestovozdviženskas baznīca. Varonīgā Brestas cietokšņa apmeklējums: monuments “Slāpes”, galvenais komplekss, Holmas vārti. Pārbrauciens uz Belovežas gāršu – pēdējo dižmežu Eiropā, nacionālo parku, kurā saglabājusies pirmatnējā augu valsts un brīnišķīgas dabas ainavas. Šeit aug garākā Eiropas egle un dzīvo Eiropas lielākais dzīvnieks sumbrs. Pusdienas. Pēc vēlēšanās var apmeklēt Dabas muzeju un voljērus.

Pārbrauciens uz Hrodnu (~185 km). Nakšņošana viesnīcā 3* Hrodnā.

 

4. DIENA. HRODNA – RĪGA.

 

 
Brokastis. Apskates ekskursija: Varenā Vecā pils un izsmalcinātā Jaunā pils, katoļu brigitu un bernardiešu klosteri, iespaidīgā Sv.Franciska Ksavērija baznīca un visvecāka aptieka, gleznainie Nemūnas krasti un XII gadsimta Kaložas baznīca, kas ir brīnišķīgs vietējās arhitektūras skolas paraugs. Brīvais laiks. Atgriešanās Rīgā ap 23.00 (~440 km).

 

 

Ceļazīmes cena: grupā ir 16 cilvēku – 315 EUR

 

 

Ekskursijas cenā iekļauts:

  • Nakšņošana 2-3* viesnīcās Minskā, Brestā un Hrodnā.
  • Ēdināšana (3 brokastis viesnīcās, 2 pusdienas,1 vakariņas).
  • Programmā paredzētās ekskursijas.
  • Pavadošā gida pakalpojumi.
  • Transporta pakalpojumi (2 šoferi).
  • Baltkrievijas vīza – 15 € (pase, 1 krāsaina fotogrāfija, anketa – sk.tūroperatora birojā)

 

 

Papildu izdevumi:

  • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā – 50 EUR
  • Apdrošināšana – no 1,40 € (BALTA)

 

                         

Grupas komplektēšana, līguma parakstīšana un avansa iemaksa 100 EUR apmērā par vienu cilvēku līdz 10.oktobrim. Pirmsapmaksa garantē izvēlēto vietu autobusā.

Pārējā summa jāsamaksā – 15 dienas pirms brauciena.