Назад

BALTKRIEVIJA BTE 40A – 31.10. – 03.11.2019.

XGn9u6Msi2lj4xr

 

 

Rīga – Polocka – Vitebska – Minska – Mir – Lida – Rīga

 

 

31.10 – 03.11.2019.

 

 

 

1. diena. RĪGA – POLOCKA

 

 

Izbraukšana no Rīgas agrā rītā, pārbrauciens uz Polocku (~390 km). Robežas šķērsošana. Tikšanās ar gidu Polockā. Pusdienas. Apskates ekskursija pa senāko Baltkrievijas pilsētu: cietokšņa kalns un Sofijas katedrāle, XII gadsimta „Borisa akmens”, Brīvības laukums, jezuītu kolēģija un daudz kas cits. Sv. Eifrosines klostera apmeklējums, kas ir Baltkrievijas kultūras un pareizticīgo garīgās dzīves centrs jau kopš XII gadsimta.
Pārbrauciens uz Vitebsku (110 km). Nakšņošana viesnīcā*** Vitebskā.

 

 

2. diena. VITEBSKA – HATIŅA

 

 

Brokastis. Ekskursija pa Vitebsku.

Kopš lielā mākslinieka jaunības laikiem Vitebska ir saglabājusi savu neatkārtojamo burvību – Ziemeļu Dvinas augstos krastus un aizkustinošo skatu uz baznīcu kupoliem un smailēm un vecpilsētas namu kārniņu jumtiem. Rātsnama graciozais tornis, baznīcu fasādes, veidotas slavenajā Vilēnas baroka stilā, nelielas muižnieku muižiņas un sarkanā ķieģeļa mājas – šajās ieliņās pagāja Marka Šagāla bērnība un katrā viņa gleznā var redzēt šo jaunības dienu pilsētu. Vitebska vienlaicīgi ir gan artistiski bohēmiska, gan provinciāli naiva, ar omulīgām ieliņām, oriģinālām pilsētas skulptūrām un atdzimušajām baznīcām. Marka Šagala muzeja apmeklējums. Pusdienas.

Pārbrauciens uz Minsku. Paceļam apmeklēsim memoriālu Hatiņā. Minskas apskate vakarā. Vakariņas kādā tradicionālā baltkrievu krogā. Nacionālas Bibliotēkas skatu laukuma apmeklējums, no kura var nolūkoties daudzkrāsainajos Minskas vakara uguņos . Nakšņošana viesnīcā ** SPORT TIME Minskā.

 

 

3. diena. MINSKA – BELAZ

 

 

Brokastis. Ekskursija pa Minsku ar ievērojamāko objektu apskati: Troickas priekšpilsēta, Augšpilsēta, Rātslaukums, pareizticīgo un katoļu baznīcas, hokeja arēna, prospekti, laukumi, obeliski un ne tikai. Pusdienas.

Brauciens uz leģendāro rūpnīcu BELAZ. Ekskursijas laikā jūs izsekosiet unikālo karjeru pašizgāzēju radīšanas procesam, savām acīm ieraudzīsiet leģendāro karjeru tehniku: karjeru pašizgāzējus БелАЗ, kuru celtspēja ir no 90 līdz 450 tonnām, apmeklēsiet rūpnīcas slavas muzeju, kurā jums rūpnīcas darbinieks pastāstīs par ražotnes izveidošanas un attīstības vēsturi, atklās rūpnīcas lielākos noslēpumus. Pēc aizraujošās ekskursijas, kas mīsies ar fotografēšanos pie lielajām brīnummašīnām, jūs gaidīs kafijas pauze ar suvenīriem un garšīgajiem firmas kukam, kas izskatās pēc pašizgāzēja.

Atgriešanās Minskā. Nakts ** viesnīcā SPORT TIME.

 

 

4. diena. MIR – LIDA – RĪGA

 

 

Brokastis. Pārbrauciens (~120 km) uz MIR. Ekskursija viduslaiku pili Mirā, kas ir unikāls XV gadsimta arhitektūras piemineklis un kas ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras pieminekļu mantojuma sarakstā. Pusdienas. Pārbrauciens uz Lidu (~130 km). Mājupceļš līdz Rīgai (~400 km).

 

 

Ceļazīmes cena:  ja grupā ir 16 cilvēku – 335 EUR

 

 

Ekskursijas cenā iekļauts:

 

  • transporta pakalpojumi pēc programmas, 2 šoferi
  • nakšņošana viesnīcā ***
  • ēdināšana pēc programmas (3 brokastis, 4 pusdienas, 1 vakariņas)
  • ekskursijas vadītāju pakalpojumi pēc programmas
  • Baltkrievijas vīzas noformēšana – 15 Eur
  • ieejas biļetes apskates objektos
  • grupas vadītāja – gida pakalpojumi

     

Papildu izdevumi:

 

  • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā – 40 EUR
  • apdrošināšana ceļojuma laikā (AS BALTA) – no 1,40 EUR

 

Grupas komplektēšana līdz 10 oktobrim, liguma parakstīšana un avansa iemaksa summā 100 Eur par cilvēku.

Atlikums – 15 dienas līdz braucienam.