Atpakaļ

Skolam

Godātie skolotāji!

 

Tūrisma aģentūra „BLAGOVEST TURSERVISS” aicina jūs uz sadarbību!

 

Daudzgadīgā darba pieredze ar skolēniem ļauj mums izteikt dažas rekomendācijas, organizējot ekskursijas un ceļojumus skolēnu grupām.

 •  12 gadu skolā – tas ir ilgs laiks! Plānojiet kopā ar vecākiem ekskursiju un ceļojumu tematiku jau no 1. klases!
 •  Kā zināms, joprojām cieņā ir pieeja audzināšanas darbam atkarībā no vecuma īpatnībām. Mūsu firmā jums ietieks, kurp doties ekskursijā vai ceļojumā tieši jūsu skolēniem.
 • Savlaicīgi plānojiet izbraukumu datumus! Tas ļaus firmai-brauciena organizētājai savlaicīgi rezervēt transportu, ekskursijas vadītāju, naktsmītni.
 • Lai ekskursija vai ceļojums notiktu, starp firmu un pasūtītāju tiek noslēgts līgums par tūrisma pakalpojumu sniegšanu. Līguma paraugu jūs atradīsiet mūsu mājaslapas sadaļā „Tūrisma pakalpojumi”.
 • Vienas dienas ekskursijā labāk doties grupā, kurā nav vairāk par 45 cilvēkiem. Lielākai grupai būs grūti novadīt interesantu un pilnvērtīgu ekskursiju. Iedomājieties, ka jums klasē sēž 65 dažāda vecuma cilvēki! Pie tam ekskursijas laikā gids ne vienmēr izmanto mikrofonu, jo stāstījums par apskates objektiem parasti notiek ārpus autobusa.
 • Mūsu firma sadarbojas ar pieredzējušiem ekskursiju vadītājiem. Vēl vairāk! Mēs tos apmācām savā Mācību centrā. Starp ciitu, labākie ekskursiju vadītāji ir tieši skolotāji.
 • Ekskursijām piedāvājam transporta firmu autobusus, kuru klasifikācija pilnībā atbilst visiem normatīviem, kas noteikti braucieniem gan Latvijā, gan ārvalstīs.

 

Tomēr vismaz divas reizies gadā, kad visi Latvijas skolēni vienā dienā un laikā dodas ārpus savas dzīves un mācību vietas, tūrisma firmas, tostarp arī mūsu, ne vienmēr spēj nodrošināt visus ceļot gribētājus ar autobusiem un ekskursiju vadītajiem.

Tāpēc vēlreiz pārlasiet iepriekš rakstīto!

 

5 iemesli, kāpēc var un vajag ar mums sadarboties:

 1. Mēs strādājam profesionāli un tikai ar profesionāļiem – gidiem, transporta firmām, viesnīcām, ārvalstu partneriem.
 2. Vienmēr ņemam vērā klientu vēlmes.
 3. Viens no mūsu darba pamatprincipiem – konfidencialitāte.
 4. Visu cenšamies izdarīt savlaicīgi. Mums nepatīk „dzēst ugunsgrēkus”.
 5. Mūsu cenas ir elastīgas, mūsu atlaides – saprātīgas.

 

Ja jums kaut kas iepatikās, – brauciena izmaksas tieši jūsu grupai apspriedīsim, tiekoties mūsu ofisā. Iespējamas atlaides!

Iespējams arī šāds variants – jūs pasūtat braucienu, iemaksājat avansu, mēs noslēdzam līgumu un sākam sadarboties!

Grupā parasti ir vismaz 15 cilvēki.

 

Paldies!

 

Cerībā uz radošu sadarbību ar cieņu,

Tūrisma aģentūras „BLAGOVEST TURSERVISS” kolektīvs