Atpakaļ

Gidu Kursi

  

SIA “BLAGOVEST TURSERVISS“

Mācību centrs

  

“TŪRISTU GIDA DARBA ORGANIZĀCIJA”

  

Programma ir rēķināta uz 180 mācību stundām.

Programma akreditēta 2017.gada 28 jūnijā

 

 

Gids – elitāra profesija

 

Šodien Latvijas tūrisma tirgū kā nekad saasinājusies kadru problēma: aizvien palielinoties ārzemju tūristu plūsmai katastrofāli trūkst radoši un profesionāli gidi. “Laiks rīkot konkursu – “Hei, tūrisms meklē talantus!””, – uzskata firmas “BLAGOVEST TURSERVISS” direktore Jeļena Logačeva. “Nedrīkst aizmirst, ka sezonas laikā šai sfērā par profesionāli nevar kļūt”, – atgādina Jeļena Logačeva, – “Var tikai sākt veidot iestrādes, gatavot materiālus un apgūt iemaņas”. Tajā pat laikā, speciālisti prognozē tūristu pieplūdumu.

 

Jau dažus gadus Jeļena Logačeva cenšas atrisināt šo problēmu. Viņa organizē gidu kursus tiem, kuri vēlas savu karjeru saistīt ar tūrismu. Šajā laikā jau vairāki viņas audzēkņi ir kļuvuši par augstas klases profesionāliem: viņi vada ekskursijas gan pa Latviju, Rīgu, gan arī ārpus mūsu valsts robežām. Pie firmas “BLAGOVEST TURSERVISS” ir nodibināts SIA “BLAGOVEST TURSERVISS” Mācību centrs, kurš piedāvā apmācības programmu. Mēs piedāvājam kvalitatīvas mācības, kuru programma ir gadu gaitā izveidota. Mēs dodam reālu ekskursiju organizācijas un vadības metodiku.

 

Kursu programma ietver sevī vairākas sadaļas: ekskursiju metodika, īss ieskats tūrisma transporta organizācijā, ceļojumu apdrošināšana. Mēs mācām, kā veidot savstarpējās attiecības ar grupu, kā noformēt nepieciešamos dokumentus un kā veikt tūristu izmitināšanu viesnīcās. Apskates veidā tiek mācīta reliģijas vēsture, Rīgas un Eiropas arhitektūras vēsture. Visu mācību priekšmetu pasniedzēji tika īpaši rūpīgi un ilgi meklēti, lai tagad varētu neviltoti ar viņiem lepoties.

 

Katrs kursants turpmākajam darbam saņem metodiskus materiālus un uzskates materiālus ekskursijas vadītāja „portfelī”.

 

Speciālisti atzīst, ka ne katrs spēj būt gids. “Tā ir ļoti elitāra, talantu profesija”, – uzskata Logačevas kundze. Viņasprāt, izredzes kļūt par labu gidu ir ekstravertiem cilvēkiem, kuri māk atrast kontaktu ar grupu, kuri ir pacietīgi un uzmanīgi attiecībās ar citiem. Izredzes ir cilvēkiem, kuri ir artistiski – spejīgi katru reizi tūristu priekšā spēlēt viena aktiera teātri un tajā pat laikā veidot šīs izrādes režiju.

 

To visu var apgūt “BLAGOVEST TURSERVISS” organizētajos kursos!

 

2019./2020. mācību gadā nodarbības notiek:

 

Grupa 1-19-20 no 01. jūlija līdz 28. oktobrim 2019.g.

Grupa 2-19-20 no 07. oktobrim līdz 03. februārīm 2020.g.

 

MAKSA PAR  KURSIEM  420  EUR

 

Ir iespējams maksāt pa daļām.